Pütürgelileri Hep Yanımızda Gördük

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge ilçesinin Tekederesi Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Pütürgelileri Hep Yanımızda Gördük Malatya İlçe

Baba ocağını ziyaret eden Başkan Gürkan’a, Öz Pütürgeliler Derneği tarafından teşekkür plaketi verildi.

Tekederesi Mahallesi’nde gerçekleştirilen programda konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Dernek Başkanı Necati beye çok teşekkür ediyorum. Kendileri Pütürge için varını yoğunu, tüm mesaisini harcadığını biliyorum. Gerçekten dernekçilik çok zordur ama bunun üstesinde gelen başkanımız kimseyi üzmeden, kırmadan layıkıyla yerine getirmektedir. Biz şimdiye kadar Pütürgeli insanlardan hiç zarar gelmedi. Hal ve hareketi emin insanlarla karşılaştım. Bundan dolayı tüm Pütürgeli hemşerilerimizi kutluyorum. Tüm Pütürgeli hemşerilerimizi hep yanımızda gördük. Bizim insanımız kadirşinastır. Komşuluk hakkı, hısım, akraba hakkı nedir bilen insanlardır. Bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Öz Pütürgeliler Derneği Başkanı Necati Çelebi ise, dernek faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, Pütürge ilçesinin siyaset ve siyaset üstü önemli insanlar yetiştiren bir ilçe olduğunu söyledi. 

Yapılan konuşmaların ardından, kendisi Battalgazi ilçesi doğumlu olan ancak babası ve dedesi Pütürge İlçesi Tekedereli olan Başkan Gürkan’a, teşekkür plaketi işadamı Mehmet Tekedere tarafından takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 572
Bu Ay : 5462
Toplam : 5462

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom