Battalgazi Belediyesi'nde Bayramlaşma

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanlarının bayramını tebrik etti.

Battalgazi Belediyesi'nde Bayramlaşma Malatya Haber

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları ile bayramın ikinci günü bayramlaştı.

Battalgazi Belediyesi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen bayramlaşma programına, Başkan Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları Abdulvahap Şerefhanlı, Mustafa Sayın, Yaşar Karataş, belediye meclis üyeleri, belediye birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.

Bayramın önemine dikkat çeken Gürkan, "Bayramlar, milletlerin ve ümmetlerin tarihindeki önemli gün ve olayların zamanı gelince milletlerce ve ümmetlerce coşku ve sevinç içerisinde kutlanılan, anılan günlerdir. İdrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı da bu müstesna günlerden bir tanesidir. Bugün bayram vesilesiyle belediye meclis üyelerimizle, belediye birim müdürlerimiz ve belediyemiz çalışanları ile bayramlaşmak üzere toplandık. Ben bu vesileyle Kurban Bayramı’nın Battalgazili hemşehrilerimize, Malatya’mıza, ülkemize, İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 773
Bu Ay : 1508
Toplam : 1508

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom