Vali Kamçı'ya Ziyaretler Sürüyor

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, medya organlarının önemli görevler ifa ettiğini belirtti.

Vali Kamçı'ya Ziyaretler Sürüyor Malatya Haber

Vali Vasip Şahin'in 25 Eylül 2014 tarihinde Malatya’dan ayrılmasıyla yerine aynı gün göreve başlayan Vali Süleyman Kamçı’ya, ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor.

Merkez Valisi iken Malatya Valiliği’ne atanan Süleyman Kamçı’ya, Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu ve İhlas Haber Ajansı (İHA) Malatya Temsilcisi Nihat Abacı, ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyarette konuşan Vali Süleyman Kamçı, medya organlarının önemli görevler ifa ettiğini belirterek, İhlas Haber Ajansı’nın yurt dışı ve yurt içindeki çalışmalarını bildiğini belirtti. İHA’nın Malatya’da yerel ağırlıklı olarak çalıştığını, televizyon, radyo, gazete ve web haber siteleri aboneleri olduğunu bildiğini belirten Vali Kamçı, hizmetlerin kamu oyuna duyurulmasında medya organlarının öneminden söz etti.

Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu ise, “İki duyguyu beraber yaşıyoruz. Birincisi, sayın valimiz Vasip Şahin beyefendiyi, metropol ilimiz olan İstanbul’a gönderdik. Onun gururunu yaşıyoruz. İstanbul, önemli bir metropol. Dünya çapında bir metropol. Dünya çapında düşünürsek, 200 ülkenin 120 tanesini nüfus olarak geride bırakıyor. Avrupa ülkeleri olarak da düşünürsek 50 ülkenin 23’ünü geride bırakıyor. Böyle bir şehre Malatya’dan Vali göndermek gurur verici bir şey. Bunun yanında, tecrübe abidesi sayın Valimiz Süleyman Kamçı beyefendiyi de aramızda görmekten seviniyoruz. Malatya olarak istifade etmiş olacağız. Kendilerine hoş geldiniz demeye ve arzu ettiklerinde her zaman yanlarında olacağımızı beyan etmeye geldik. Kendilerine tekrar hoş geldiniz diyor, kutlu görevin hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 185
Bu Ay : 8244
Toplam : 8244

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom