Darende Turnuvaya Hazır

Malatya’nın Darende İlçesinde Kaymakamlık ve Darende Spor Kulübü tarafından organize edilen resmi kurumlar arası futbol turnuvası ilçe stadında başladı.

Darende Turnuvaya Hazır Malatya Spor

Malatya’nın Darende İlçesinde Kaymakamlık ve Darende Spor Kulübü tarafından organize edilen resmi kurumlar arası futbol turnuvası ilçe stadında başladı. 2 grup ve 12 takımın mücadele edeceği turnuvada ilk maç Darende Belediyesi ve İlçe Jandarma Komutanlığı arasında yapıldı. 

Kaymakam Bünyamin Kuş, açılışta yaptığı konuşmada, “İlçemizde sosyal etkinlik kapsamında böyle etkinlikler düşünüyoruz, bunun ilk başlangıcı da Kaymakamlık Futbol Turnuvası oldu. 12 takım katılıyor ve 28 ekimde final maçı oynanacak ve 29 ekim de de dereceye giren takımlarımıza ödüllerini vereceğiz. Bu tür aktivitelere önem veriyoruz, gerek gençlerimizi kötü alışkanlıklardan alıkoyarak spora yönlendirmek gerek birlik beraberlik kardeşlik ruhuna katkı vermesini amaçlıyoruz. Tüm takımlarımıza centilmenlik içerisinde başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser ise, “Kaymakamlığımızın kurumlarımız arasında birlik beraberliği sağlamak adına düzenledikleri bu turnuva için çok teşekkür ediyorum. Bu tür kaynaşmalar birlik beraberlik Darende’mizde daha güzel şeylere sebep olacaktır, tüm takımlarımıza ve oyuncularımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Turnuva açılış maçına, İlçe Kaymakamı Bünyamin Kuş, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Cumhuriyet Savcısı Fatih Yol, İlçe Jandarma Komutanı Rauf Özgenç, İlçe Emniyet Müdürü Arif Köse, Darende Spor Kulübü Başkanı Fatih Kumtepe ve diğer kurum temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 146
Bu Ay : 3703
Toplam : 3703

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom