Vali Süleyman Kamçı'dan Bayram Mesajı

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, “Bayramlar, kültürel zenginliklerimizin ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu bizim en büyük enerji kaynağımızdır” dedi.

Vali Süleyman Kamçı'dan Bayram Mesajı Malatya Haber

 Kurban Bayramı nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada, bayramların önemine temas eden Valisi Süleyman Kamçı, “Bayramlar; dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının tazelendiği ve pekiştirildiği günlerdendir. Kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma gibi hasletlerimizin canlı bir şekilde yaşandığı ve yaşatıldığı bu günler İlimizde ayrı bir coşku ve heyecanla idrak edilmektedir.

Bulunduğumuz bu güzel coğrafyada derin kültürel zenginliklerimizin ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu bizim en büyük enerji kaynağımızdır. Bu kardeşlik ve hoşgörü duygularını en üst seviyede yaşamak amacıyla tüm kurum ve kuruluşlarımız, Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri ve vatandaşlarımızın katılımlarıyla 04 Ekim 2014 Cumartesi Günü Saat: 15.00’te Ramada Altın Kayısı Otelde bayramlaşma töreni gerçekleştirilecektir.

Bu vesileyle tüm mesai arkadaşlarımın ve vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk, huzurla dolu nice bayramlara ulaşmalarını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 66
Bu Ay : 3510
Toplam : 3510

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom