Protokol Üyeleri Yemekte Bir Araya Geldi

Malatya merkez ilçe Battalgazi protokol üyeleri yemekte bir araya geldi.

Protokol Üyeleri Yemekte Bir Araya Geldi Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi’nin organizesi ile Battalgazi Belediyesi’nde gerçekleşen yemeğe, Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları Yaşar Karataş, Mustafa Sayın, Abdulvahap Şerefhanlı ve Battalgazi ilçesinde bulunan kamu kurumlarının müdürleri katıldı.

Burada konuşan Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, “Başkanımızın çok nazik bir düşünce ile bizleri bir araya getirdi. Başkanın düşüncelerine katılmamak mümkün değil. Hep birlikte vatandaşa hizmet etmek zorundayız. Daha iyi hizmet sunma adına tüm gayretlerimizi sarf etmemiz gerekmektedir. Bir aile ortamı olarak hizmetlerimiz daha kaliteli olacağından eminim. Vatandaşların vergileri ile hizmet ediyoruz. Vatandaşın bu vergilerine karşılık daha iyi hizmet etme zorunluluğumuz bulunmaktadır” diye konuştu.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise , Battalgazi ilçesindeki kamu kurumlarının müdürleri ile tanışmak için bir araya geldiklerini belirterek, “Malatya’nın büyükşehir olması ile birlikte Battalgazi ve Yeşilyurt olarak ayrıldık. Eskiden daha homojen bir yapı vardı. Resmi ve dini törenlerde bir araya gelme olasılığımız çoktu. Şimdi büyükşehir ve valiliğin düzenlediği törenlerde bir araya gelme ihtimalimiz daha aza indirgenmiş durumda. Bu durum karşısında sizlerle periyodik aralıklarla belediyelerimiz ve kamu kuruluşlarımızdaki problemler üzerinde istişare ederek el birliğiyle Malatya'ya ve Battalgazi'ye daha iyi hizmetler sunma adına yaptık bu toplantıyı. Aramızda iletişim konusu daha üst seviyede olması lazım. İyi günde de, kötü günde de birlikte olmamız, vatandaşlar arasında da takdir ile karşılanacaktır. Bizler mesai arkadaşlarız. Bu ilçenin daha huzurlu, daha verimli olması için mesai arkadaşlarımız birbirleriyle iyi kaynaşması ve tanışması gerek kanaatindeyim” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 855
Bu Ay : 4412
Toplam : 4412

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom