Gürkan'dan Vali Kamçı'ya Ziyaret

Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Valisi Süleyman Kamçı’ya “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Gürkan'dan Vali Kamçı'ya Ziyaret Malatya Haber

 Ziyarette, Malatya ve Battalgazi ilçesinin yanı sıra Cumartesi günü başlayacak olan 6. Uluslararası Kervansaray Buluşması kapsamında “Melita’dan Battalgazi’ye Tarih-Arkeoloji-Kültür-Sanat Günleri” etkinliği konuşuldu.

Vali Süleyman Kamçı’ya yeni görevinde başarılar dileyen ve Kervansaray Buluşmaları etkinliğine davet eden Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Sayın Valimizin Malatya’ya gelmesinden büyük onur duyduğumu belirtmek isterim. Geçmiş dönemdeki valilik süreçlerinde başarılı çizgisini biliyoruz. Malatya’da birlikte güzel projelere imza atacağımızdan eminim. Sayın valime yeni görevinde başarılar diliyorum. Güzel projelere imza atacağından eminim” diye konuştu.

Malatya Valisi Süleyman Kamçı ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Battalgazi Belediye başkanımız ustalaşmış dönemlerinde. Bizler de eski tecrübelerimizden faydalanarak ihtiyaç duyulduğunda her zaman yanında olacağız. Hep birlikte güzel hizmetler yapacağımızdan eminim. Tarihi ve kültür anlamında da beraberce güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 846
Bu Ay : 1364
Toplam : 1364

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom