"5’li Buket Menekşe" Ödül Getirdi

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi MABESEM Ebru Kursu öğreticisi Naciye Aydemir, Trabzon’da düzenlenen Dünya Ebru Günü 3. Organizasyonunda Malatyayı başarıyla temsil etti.

Türkiye-Dünya

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren MABESEM, başarılarına bir yenisini daha ekledi. MABESEM Ebru Kursu öğreticisi Naciye Aydemir, Trabzon’da düzenlenen Dünya Ebru Günü 3. Organizasyonu’nda Malatya’yı başarıyla temsil etti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle her yıl farklı bir şehirde gerçekleştirilen ve 3’üncüsü Trabzon’da Büyükşehir Belediyesi ile Trabzon Valiliği’nin katkılarıyla 10 ülkeden katılımla düzenlenen Dünya Ebru Günü Organizasyonu’na Türkiye’den davet edilen 30 il arasında Malatya da yer aldı. Dünya Ebru Günü 3. Organizasyonu “Sudaki Tılsım” temasıyla sanatseverlerle buluştu. Organizasyonda Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezleri (MABESEM) Ebru Kursu Öğretmeni Naciye Aydemir’in “5’li Buket Menekşe” adlı eseri sergilendi. 3 gün süren organizasyon için hazırlanan katalogda da eseriyle yer alan Aydemir’e ayrıca plaket verildi.

MABESEM Ebru Kursu Öğretmeni Naciye Aydemir, plaketini Dünya Ebru Günü Organizasyonu Başkanı Atilla Can’dan aldı. Aydemir’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Can, başarılarının devamını dileyerek teşekkür etti.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 231
Bu Ay : 854
Toplam : 854

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom