Hayırlı Olsuna Gittiler

Malatya'dan partili yöneticiler AK Parti Genel Merkezini ziyaret ederek, genel başkan yardımcılarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Hayırlı Olsuna Gittiler Malatya Siyaset

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ile birlikte partili yöneticiler AK Parti Genel Merkezini ziyaret ederek, genel başkan yardımcılarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır ve İl Başkanı Tüfenkçi beraberindeki partili heyet ile birlikte, Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın AK Parti Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilmesi ve diğer yeni genel başkan yardımcılarına hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ın eşlik ettiği Malatya Heyeti daha sonra AK Parti Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Abdülhamit Gül, AK Parti Dış İlişkiler Başkanı Yasin Aktay, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Beşir Atalay, AK Parti Arge Başkanı Ekrem Erdem, AK Parti Mali İşler Başkanı Nurettin Nebati,

AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit’i ziyaret etti ve yeni dönem görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretlerde Malatya’daki çalışmalarda anlatıldı ve genel merkezden istenen talepler de iletildi. Ziyaretlerde Malatya kayısısı hediye edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 787
Bu Ay : 4585
Toplam : 4585

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom