Yeşil Bir Yeşilyurt İçin

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi tarafından "Yeşil bir yurt için Yeşilyurt'a pedallıyoruz" etkinliği düzenlendi.

Yeşil Bir Yeşilyurt İçin Malatya İlçe

 Büyükşehir Belediye binası önünde Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat tarafından verilen start ile başlayan bisikletçiler Yakınca Yeşilyurt Belediye binasında karşılandı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Bisiklet sporuna dikkat çekmek amaçlı Bahçesaray, Yeşilyurt Konakları ve Yeşilyurt Belediyesi olarak ortaklaşa düzenlediğimiz bisiklet turuna katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum, hepiniz hoş geldiniz.

Yeşilyurt belediyesi olarak şunu belirtmek istiyorum. 30 günde 30 park projesi kapsamında yapacağımız her park içerisinde alanı müsait yerlere bisiklet yolu yapmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın bisiklet sürmelerini cazip hale getirmek için bisiklet yollarına önem veriyoruz. Bisiklet sporumuzun ayrı bir yeri var. Bir yandan ulaşım yaparken, diğer yandan spor yapmış oluyorsunuz. Bu tür etkinliklerle vatandaşlarımız arasında da bisiklet kullanmayı yaygınlaştırmak için ilgi uyandırılmaktadır. Buradan emeği geçen bütün sporcu kardeşlerime canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Yeşilyurt Belediye binasından devam eden bisiklet turu ilgi gördü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 117
Bu Ay : 4483
Toplam : 4483

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom