16 Eylül Türkiye Gündemi

16 Eylül Türkiye Gündemi.

16 Eylül Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 15.00’te Sayıştay Başkanı Recai Akyel’i kabul edecek. Erdoğan, saat 15.45’te Türk Devlet ve Toplulukları Dostluk, Kardeşlik ve İşbirliği Vakfı Başkanı Y. Tuğrul Türkeş’i kabul edecek.

Başbakan Davutoğlu’nun programı
- Başbakan Davutoğlu, saat 08.45’te Esenboğa Havalimanı’ndan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gidecek.

Bakanların ve bakan yardımcılarının faaliyetleri
- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Conrad Otel’de saat 09.30’da, 5. İstanbul Finans Zirvesi’nin açılış konuşmasını yapacak, saat 10.00’da Cüneyt Başaran ile Özel Mülakat programına (Habertürk ve Bloomberg HT Canlı Yayın), saat 21.00’te ise TRT’de canlı yayınına (Nasuhi Güngör ve Serhat Akça-TRT Oran Stüdyosu) katılacak. 
- Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Resim Heykel Müzesi’nde saat 14.30’da, 2013 Yılı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni’ne katılacak.
- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, saat 10.00’da "torba kanun"un bakanlığını ilgilendiren maddelerine ilişkin basın toplantısı düzenleyecek.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, saat 11.00’de şehit yakınları ve gazileri kabul edecek.
- Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, saat 14.30’da 2013 Yılı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni’ne katılacak.
- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, saat 10.00’da 81 ilin oda ve borsa başkanlarının katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirilecek Kalkınma Ajansları Toplantısı'na katılacak.

TBMM gündemi
- Saat 10.30’da CHP İstanbul Milletvekili Fatma Nur Serter basın toplantısı düzenleyecek.
- Saat 11.00’de CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz basın toplantısı düzenleyecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- TMMOB, Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy hizmet binasında saat 11.00’de, üçüncü havalimanı planların yargıya taşınması sürecindeki gelişmeleri açıklamak üzere basın açıklaması düzenleyecek.
- İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Söylet, İ.Ü. Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda (Vezneciler) saat 11.00’de, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’e ‘fahri doktora’ diploması verecek.
- MAZLUMDER, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde saat 12.30’da, “Tevhid-i Tedrisat Kanunu Kaldırılsın” konulu basın açıklaması düzenleyecek.
- Türk Eğitim-Sen İstanbul Şubeleri, Üsküdar Zeynep Kamil Parkı’nda saat 14.00’te, müdür atamalarını protesto için Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yürüyüş ve ardından basın açıklaması düzenleyecek.
- Galatasaray U 19 takımı Şampiyonlar Ligi ilk maçında Belçika’nın Anderlecht U 19 takımı ile Esenyurt Belediyesi Necmi Kadıoğlu Stadyumu’nda saat 16.00’da karşılaşacak.
- Türkiye İstatistik Kurumu, saat 10’00’da yılın ikinci çeyreğine ilişkin inşaat ciro ve üretim endekslerini açıklayacak. 
- Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Osman Tural, saat 10.30’da ABD Açık Turnuvası'nda, çift kızlar kategorisinde şampiyon olan milli raket İpek Soylu ile bir araya gelecek.
- Eğitim Sen, saat 16.00’da Milli Eğitim Bakanlığı önünde basın açıklaması yapacak.
Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın ev sahipliğinde, saat 16.00’da “Anadolu Odaları Platformu” toplantısını düzenleyecek.
- Talat Paşa Komitesi Başkanı E. Korgeneral İsmail Hakkı Pekin, saat 13.00’de Yunan Parlamentosu’nda kabul edilen ve “Soykırım Yoktur” demeyi suç sayan yasayla ilgili basın toplantısı düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------------------------
- UEFA Şampiyonlar Ligi maçında bugün Galatasaray ile Anderlecht karşı karşıya gelecek. Maç saat 21.45’te başlayacak.
- 2014-2015 UEFA Şampiyonlar Ligi'nde grup müsabakaları bugün oynanacak 8 karşılaşma ile başlayacak.
- Türkiye Kupası 2. tur kura çekimi saat 14.00'te Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonu'nda 98 kulübün katılımıyla gerçekleştirilecek. (Türkiye Kupası 2. Tur Kura Çekimi'ne 1. Tur'u geçen 35, Spor Toto 2. Lig'den 37, PTT 1. Lig'den 18 ve Spor Toto Süper Lig'den 8 takım katılacak.)
- Eski Alman Yıldız Lothar Matthäus ile Galatasaraylı futbolcular Olcan Adın ve Emmanuel Eboue, Puma’nın etkinliğinde basınla buluşacak. (Saat 14.00/Sakıp Sabancı Müzesi)
- Fenerbahçe günü izinli geçirecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom