Eve Teslim kurban Kesimi Yapılacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Şirketi’nin eve teslim kurban kesim hizmeti vereceği bildirildi.

Eve Teslim kurban Kesimi Yapılacak Malatya Haber

 Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Orhan, Kurban Bayramı ile ilgili Esenlik tarafından ‘Tercih Sizden, Eve Teslim Bizden’ kampanyası yapılacağını söyledi.

Yusuf Orhan, ‘Malatya’nın ticaretine olduğu kadar, sosyal ve kültürel hayatına da can veren öncü kuruluşumuz, ilklere imza atmaya devam ediyor. Müşteri hizmet kalitesini sürekli yükselten Esenlik, yaklaşan kurban bayramı için hizmet çıtasını en yükseğe taşıyor. Bu bayramda kurbanlıklar Malet tesislerinde, sağlıklı ve hijyenik ortamda, usta kasaplar tarafından kesilecek ve kurban sahiplerinin evlerine teslim edilecek. Bu hizmet Esenlik tarafından, Malatya’da ve Malatyalının daha rahat bir bayram yaşayabilmesi için, bir ilk olarak gerçekleştirilecek’ ifadelerini kullandı.

Esenlik’in Canlı Hayvan Pazarı’nın işletmeciliğini yaptığını ve Nergis Et Entegre Tesisine sahip olduğunu dile getiren Orhan, "Esenlik kurban bayramında da ‘işin ehli olarak süper hizmet’ sunuyor. Canlı hayvan alımından başlayarak, kesim ve sevkiyat süreçlerinde son derece hassas hizmet üretiliyor Veteriner kontrolünde, tüm sağlık koşulları yerinde hayvanlar seçiliyor. Nergis et entegre tesislerin de hijyenik ortamlarda muhafaza ediliyor ve modern donanımlı tesiste, usta kasaplar tarafından işleniyor. Termoking araçlarla sevkiyat yapılıyor" şeklinde konuştu.

Orhan, "Bu kolaylığı yaşamak için Esenlik Süpermarket Şubeleri’ne gidip bir form doldurmak yeterli olacak. Kurban talep formunda istenilen bilgileri dolduran ve ücretini ödeyen kurbanlık sahipleri, kurban etlerini evlerinde bekleyecekler" dedi.

Kurbanların karkas et ağırlığının en az 22 kilogram olacağını söyleyen Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Orhan, "İsteyen kurban sahipleri kurban derilerini ve kellesini de Nergis Gıda tesislerinden alabilecek. Bu taleplerini Kurban talep formunda belirtecek olan kurban sahipleri isteğe bağlı olarak kurban etini, derisini ve kellesini herhangi bir hayır kurumuna da bağışlayabilecek. Bunların dışında isteyen herkes canlı kurban da Esenlik’ ten temin edebilecek" ifadelerini kullandı.

Bu arada, küçükbaş hayvan kurban fiyatının 685 TL olduğu kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 311
Bu Ay : 5505
Toplam : 5505

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom