Sporculara Malzeme Dağıtıldı

Malatya Orduzuspor U-15 futbol takımına malzeme dağıtıldı.

Sporculara Malzeme Dağıtıldı Malatya Spor

Orduzuspor kulüp binasında Kulüp Başkanı İsmet Biratlı Asbaşkan İsmail Meşe, yönetim kurulu, sporcu velileri ve vatandaşların katılımı ile bu kategorinin sporcularına spor malzemesi dağıtımı yapıldı.

Orduzuspor Kulübü Başkanı İsmet Biratlı, “2014-2015 sezonunda U-14, U-15-U-16,U-17, U-19 futbol takımları ile geçtiğimiz sezon Malatya şampiyonu olan 1. Amatör futbol takımı ve yine geçtiğimiz sezon Malatya şampiyonu olan ve ilimizi temsil eden küçük erkekler voleybol takımı ile Malatya ikincisi olan Yıldız Erkekler voleybol takımı olarak liglere katılacağız. 2014-2015 sezonunda mücadele edecek futbol takımlarımızı Abuzer Türkoğlu Nevzat Topal ve kaleci antrenörü Metin Ekin teknik heyeti tarafından, voleybol takımlarımızı ise Mesut Selçuk tarafından çalışmalar yürütülecektir” dedi.

Biratlı, “Orduzumuzun merkezinde bulunan toprak sahamızın sentetik yüzeyli çim saha yapılması için proje ve keşif özeti Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından hazırlanmış, 2013 yılı haziran ayında Gençlik ve Spor Bakanlığımıza müracaatımız olmuştu, bu tesisimizin yapılması için bürokrat ve milletvekillerimizden yardım beklemekteyiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 852
Bu Ay : 4650
Toplam : 4650

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom