Başarılarımız Yeterli Değil

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Kale İlçe Başkanlığına yeni atanan Hamza Kayaduman ile yönetimini ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Başarılarımız Yeterli Değil Malatya Haber

Beraberinde il başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kale ilçesine giderek burada partisinin ilçe başkanlığını ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a en fazla oy veren ilçelerden olan Kale’ye teşekkür ederek, “Yeni bir Türkiye kuruldu. Bu yeni Türkiye’de inşallah ilk defa halk tarafından seçilen bir Cumhurbaşkanını bu teşkilatlar kendi içerisinden çıkarttı.

Bugüne kadar 12 yılda yapmış olduğu icraatları ile Türkiye’yi bir yerden bir yere götüren bir liderin teşkilatları ile bütünleşerek, teşkilatlarının istişareleri neticesinde halkımızın onayı ve teveccühü neticesinde cumhurbaşkanlığına taşınması bizler için onur ve şereftir.

Başbakanımız ve Genel Başkanımız Cumhurbaşkanı olduktan sonra, dostlar ve düşmanlar tarafından, ‘AK Parti’de neler olacak nasıl bir gidişat olacak, acaba bölünecek mi, parçalanacak mı?’ diye dostlar tarafından bir endişe, düşmanlar tarafından ise meraklı bir bekleyiş vardı. Ama Allah’a hamd olsun, 27 Ağustos’ta kongremizi yaptık ve yine istişareler neticesinde sayın Ahmet Davutoğlu’nu genel başkanlığa ve başbakanlığa gelmesi noktasında bir ittifak oldu. Genel Başkan Yardımcılığına da yine Malatya Milletvekilimiz Öznur Çalık hanımı getirdiler. Bu da için çok önemli bir görev. İnşallah Rabbim hayırlı hizmetler nasip eder” şeklinde konuştu.
Tüfenkçi şunları söyledi:

“Bizim bir sloganımız var, ‘Durmak yok, yola devam’ diye. Biz birçok işleri başardık, bir çok projeler başardık. Ama hiç birini yeterli bulmuyoruz. Bir çok seçimler geçirdik, bir çok seçimi başarıyla atlattık. Tüm seçimlerde de Malatya olarak, biz oy patlaması yaparak ilerledik. Biz yeterli görüyormuyuz, görmüyoruz. Güzel bir sloganımız var. ‘Durmak yok, yola devam’. Dün dünde kaldı, seçimler dünde kaldı. Önümüzde 2015 genel seçimleri var. Teşkilatlar olarak bu seçimler için durmadan çalışacağız. Bizler AK Parti teşkilatları olarak kendi kendimizle uğraşmayız. Teşkilatları olmayan belediye başkanları hiçbir icraat yapamaz. O nedenle biz et ve tırnak gibiyiz. Hep birlikte memleketimize daha çok hizmet getirmenin mücadelesini vereceğiz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 926
Bu Ay : 3410
Toplam : 3410

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom