İslam'da Aile Hayatı Konulu Seminer

Malatya’da Işık Kadınlar Derneği tarafından, “Eğitimli Kadın Aydınlık Gelecek Projesi “ kapsamında , “İslam’da aile hayatı, madde bağımlılığı ve içi iletişim” semineri verilecek.

İslam'da Aile Hayatı Konulu Seminer Malatya Eğitim

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından derneklere destek kapsamında Işık Kadınlar Derneği tarafından yürütülen “Eğitimli Kadın Aydınlık Gelecek” projesi kapsamında altı hafta Malatya’nın değişik mahallelerinde verilen seminerler devam ediyor.

Işık Kadınlar Derneğinden yapılan açıklamaya göre, 6 Eylül 2014 günü saat 11,00’de Tandoğan Mahallesi, Beykoz Evleri D/ Blok No: 6 adresinde, “İslam’da aile hayatı, madde bağımlılığı ve içi iletişim” konulu seminer verilecek.
Seminere, Malatya Büyükşehir Belediyesi Aile Danışma Ve Destek Merkezi (MADEM) tarafından Aile İçi İletişim ve Çocuk Eğitimi, Malatya İl Müftülüğü, tarafından İslam’da Aile Hayatı, Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şubesi tarafından Madde Bağımlılığı ile Mücadele konularında mahalle sakinlerine yönelik olarak bir seminer verilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 29
Bu Ay : 5223
Toplam : 5223

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom