Olağanüstü Genel Kurul Düzenlendi

Malatya Amatör Küme Takımlarından Malatya Battalgazi Belediyespor, Olağanüstü Genel Kurulunu yaptı.

Olağanüstü Genel Kurul Düzenlendi Malatya Spor

Battalgazi Meclis Salonu'nda, Eski İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata'nın divan başkanlığında gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul Belediye Meclis Üyeleri, Battalgazi Belediyespor idareci, antrenör ve sporcuları katıldı.
Olağanüstü Genel Kurulda konuşan divan başkanı Naci Şavata, "Yeni yönetim hayırlı uğurlu olsun. Malatya sporuna altyapı olarak çalışmak üzere göreve talip oldunuz. Bizlerde bu amatör takımlarda oynayarak bugünlere geldik. İnşallah geçmiş dönemlerde uygun bir yapı hazırlanır ve semt sahaları yapılır. Geniş bir çerçevede semt sahaları yapılabilir. Yoksa Malatya'da futbol gerektiği gibi gelişmez" dedi.

Malatya Battalgazi Belediyespor Kulüp Başkanı Rıdvan Budak ise, "Battalgazi Belediye Başkanımızın tavsiyeleri üzerine bu göreve talip olduk. Battalgazi Belediyespor'u hak ettiği yere getireceğiz. Spor birleştirici bir güçtür. İnşallah bunu da en güzel şekilde yerine getireceğiz" ifadelerini kullandı.

Rıdvan Budak başkanlığındaki Malatya Battalgazi Belediyespor yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Ela Erkoç, Şahin Uslu, Hilal Acı, Kahraman Fırat, Burhan Güler, Erkan Van, Abuzer Altun, Yaşar Karataş, Abdulvahap Şerefhanlı, Zafer Kırçuval, Mustafa Sayın, Ertuğrul Köse, Mahmur Ayaz, Mehmet Karabay, Yavuz Doğan, Mehmet Erhan Doğan, Ahmet Dağ,Ramazan Şaşa, Soner Tutar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 389
Bu Ay : 5583
Toplam : 5583

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom