MÜASİAD'dan Bülent Tüfenkçi'ye Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) yöneticileri AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkçi’yi ziyaret etti.

MÜASİAD'dan Bülent Tüfenkçi'ye Ziyaret Malatya Haber

AK Parti il binasında gerçekleştirilen ziyarete, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Türkiye’nin bölgede güçlü bir ülke olması, dış tehditleri bertaraf etmesi için güçlü bir ülke olunması için birlik ve beraberliğin önemine temas ederek, AK Parti’nin yeni Genel Başkanı ve Başbakanı ile yeni dönemde sorunlara daha ısrarlı ve daha cesaretli gidileceğini vurguladı.

İl bazında yaptıkları çalışmalar hakkında özetle bilgi aktaran Tüfenkçi, karayolları ve sulama noktasında önümüzdeki dönemlerde yeni yatırımlar yapılacağını bildirdi. Malatya’da bu yaz döneminin kuraklık nedeniyle sıkıntılı bir dönem geçirdiğini belirten Tüfenkçi, sulanmayan arazilerin sulanır hale getirilmesi için de çabalarının sürdüğünü kaydetti.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, AK Parti’nin yeni binası ve yeni genel başkanı, cumhurbaşkanı ve Başbakanın ve yeni hükümet kabinesinin hayırlı olması temennisi ile ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, güven ve istikrarın önemini anlattı. Para ve sermaye ve güvenin, barışın ve huzurun olduğu yerde hep var olduğuna dikkat çeken Balin, “Barış, huzur ve güvenin olmadığı yerde sermaye hemen kaçar. Türkiye son yıllarda bu güveni yakaladı. Güven ve huzur ortamının kesintiye uğraması için çaba gösterenler var. İnşallah, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesine para kanalize edilip, hükümetin bu bölgelere de çalışmaları yoğun olarak başlatmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 257
Bu Ay : 2801
Toplam : 2801

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom