İzmir Fuarı'ndan Malatya Standı

MTSO Başkan Hasan Hüseyin Erkoç, “Ürettiklerinizi eğer dünyaya tanıtamıyorsanız, pazarlara eriştiremiyorsanız, ürünlerini fuarlar aracılığıyla tanıtamıyorsanız, dünya pazarında söz sahibi olmanız ve yer kapmanız mümkün değildir” dedi.

İzmir Fuarı'ndan Malatya Standı Malatya Haber

İzmir 83’ncü Enternasyonal Fuarı Malatya Standı’nda MTSO olarak açtıkları standı ziyaret eden ve burada basın mensuplarına açıklama yapan MTSO Başkan Hasan Hüseyin Erkoç, fuarların bir ülkenin ve bir ilin tanıtımında kapsadığı öneme dikkat çekerek, “Malatya ve Diyarbakır’ın onur konuğu olduğu İzmir 83’ncü Enternasyonal Fuarı’nda üretilen ürünlerin de sergilenmesi ve tanıtılması önemlidir. Ürettiklerinizi eğer dünyaya tanıtamıyorsanız, pazarlara eriştiremiyorsanız, ürünlerini fuarlar aracılığıyla tanıtamıyorsanız, dünya pazarında söz sahibi olmanız ve yer kapmanız mümkün değildir” ifadelerini kullandı.

Yıllardan beri yapılan ve kendini dünyaya kanıtlamış ve tanıtmış olan İzmir Enternasyonal Fuarı ‘nda Malatya olarak onur konuğu olup, ürünleri sergileme fırsatı bulduklarını söyleyen Erkoç, “Malatya’nın tarihi, kültürel ve ekonomik yapısını dünyaya tanıtım açısından önemli bir misyonu yerine getirmiştir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 29
Bu Ay : 2513
Toplam : 2513

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom