CHP Çatı Aday İçin Destek İstedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya yöneticileri, merkez ilçe Yeşilyurt’ta, Cumhurbaşkanı çatı aday Prof.Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek istedi.

CHP Çatı Aday İçin Destek İstedi Malatya Siyaset

CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Yeşilyurt İlçe Başkanı Banu Sevil ve partili yöneticiler, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na Yeşilyurt ilçesinde destek çalışmasında bulundular.

CHP teşkilatı Yeşilyurt İlçesinin Kuşdoğan, Çayır, Görgü (Cafana), Örnek ve Gözene Mahallelerine ziyaret de bulunarak Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na 10 Ağutos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçiminde destek istedi.

CHP İl Başkanı Kiraz, partililerle birlikte yaptığı ziyaretlerde, “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum. Malatya 2002 yılından itibaren AKP’ye en çok oy veren birkaç ilden birisidir. Son seçimde yine büyük destek aldınız Malatya’dan. Ama Malatya'lılar hizmet istiyor sizden“ ifadelerini kullandı.

Kiraz, Cumhurbaşkanlığı seçimini birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde sonuçlanmasını arzu ettiklerini söyleyerek, “Ülkede yaşayan 76 milyona cumhurbaşkanlığı yapabilecek, dünyayı ve Ortadoğu’yu ve Türkiye’yi bilen bir cumhurbaşkanına ihtiyacımız var. Farklı siyasi partiler bir araya gelerek bir uzlaşma kültürü ortaya koydular ve bu uzlaşma kültürünü ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için yaptılar. Büyük bir destekle Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanı olacağına inancımız tamdır “ diyerek vatandaşlardan İhsanoğlu’na destek istedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 838
Bu Ay : 1461
Toplam : 1461

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom