AKP'lilerden Özalper Mahallesine Ziyaret

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Yeşilyurt bizim evimiz. İnsan evine nasıl bakıyorsa, nasıl sorumluluk duyuyorsa, bizde üstlendiğimiz bu göreve aynı şekilde sorumluk duyuyor, aynı kaygılarla çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi.

AKP'lilerden Özalper Mahallesine Ziyaret Malatya İlçe

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Yeşilyurt bizim evimiz. İnsan evine nasıl bakıyorsa, nasıl sorumluluk duyuyorsa, bizde üstlendiğimiz bu göreve aynı şekilde sorumluk duyuyor, aynı kaygılarla çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi. 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Bayram Taşkın ve beraberindeki heyetle birlikte Özalper Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıda konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Seçim olalı dört ay oldu. Göreve gelir gelmez aralık vermeden çalışmalara başladık. Geldiğimiz ilk gün önümüze bir hedef koyduk. Bunların başında, temizlik vardı. Yapılan çalışmalar ile vatandaşlarımızın en çok taktir ettiği, teşekkür ettiği fark ortaya koyduğu birimimiz temizlik hizmetlerimiz oldu.

Yol ve asfalt çalışmalarına hiç ara vermedik. Gedik, Samanlı, Abdulgaffar, Özalper, Fatih, Koşu, Dilek, Şehbayram ve Zaviye Mahallesi’nde yoğun bir şekilde asfalt çalışması yaptık. Seksen iki mahallemiz bizim için çok önemli, kıymetli, sokakları, caddeleri ve evleri bizim için önemlidir. Bütün sıkıntılarımızı dört ay, gibi kısa bir sürede bitirme şansına sahip değiliz. Çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam etmeliyiz/ediyoruz. Biz bu millete hizmeti, hakka hizmet olarak kabul ediyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Polat, ”Yeşilyurt ve Büyükşehir kardeştir. Biz aynı yöne bakarız. Yeşilyurt’la, Büyükşehrin farkını görmeyiz. İki kardeş gibi düşünün. Kardeşler her zaman birbirine yardımcı olur, destek olur. Biz büyükşehrin imkanlarından faydalanacağız. Ancak bazı hizmetleri kendi imkanlarınızla gerçekleştirmemiz gerekiyor. Yeşilyurt Belediyesi’nin iş makinesi araç parkı yoktu. Devlet Malzeme Ofisi üzerinde başvurularımızı yaptık.

Resmi süreçleri yedi ay sürer ve ancak alırsınız, denildi. Yoğun bir çalışmayla araçlarımızı yüz gün içerisinde teslim aldık. Araçlarımız çalışmaya başladı. Bu ay içerisinde finişer asfalt makinemiz ve üç adet arazöz ve süpürge makinemiz gelecek. Ne kadar araç filomuz olursa o kadar kaliteli hizmet üretirsiniz. Yeşilyurt Belediyesi’nin araç filosunu daha iyi hizmet verebilmek için güçlendireceğiz” dedi.

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Bayram Taşkın ise, “Türkiye tarihi güne adım adım yaklaşıyor. 10 Ağustos’ta Türkiye idaresi ve demokrasi açısından bir dönüm noktası olacaktır. Türkiye tarihinde kendi oylarımızla reisi cumhurumuzu seçeceğiz. 10 Ağustos’ta Sayın Başbakanımızı ilk turda Çankaya köşküne cumhurbaşkanı olarak göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 306
Bu Ay : 4104
Toplam : 4104

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom