AKP, Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor

AK Parti Malatya Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanlığı seçim süreci kapsamında sürdürülen mahalle toplantıları devam ediyor.

AKP, Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor Malatya Haber

Hidayet, Cirikpınarı ve İskender Mahallesi sakinlerinin katılımı ile bir toplantı gerçekleştirildi. Hidayet Arama Kurtarma Sosyal Yardım Derneği önünde gerçekleştirilen toplantıda, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinin yanı sıra mahallenin önemli sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.

Toplantıda ilk olarak konuşan AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, “Bilindiği gibi önümüzdeki Pazar günü Türkiye'de bir seçim olacak. Bu seçim tüm dünyayı alakadar eden bir seçim olacak. Bizler de Malatya olarak sayın başbakanımıza en üst düzeyde destek vererek ilk turda cumhurbaşkanı yapacağımızdan eminim. Seçim öncesi bir rehavet var. Seçim olmadan kazanılmaz düsturu ile hareket edeceğiz” diyerek, vatandaşların mutlaka sandık başına gitmesini istedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da, Battalgazi Belediyesi’nin yeniden yapılanma ve kurum kültürü oluşturma noktasında önemli bir aşamaya geldiğini söyledi. Başkan Gürkan, Battalgazi ilçesine bağlı mahallelerin sorunlarını bildiklerini belirterek, “3,5 aylık zaman diliminde mahalle toplantılarının tümüne katıldık. Mahallenin sorunlarını dinliyor ve acil olarak müdahale yoluna gidiyoruz” dedi. Temizlik konusunda Türkiye’de örnek ilçe hedefi koyduklarını belirten Başkan Gürkan, “Bu hedefi çok yakın zaman içinde yakalayacağız” diye konuştu.
Cumhurbaşkanlığı seçim sürecine değinen ve Türkiye’de ilk kez vatandaşın Cumhurbaşkanını seçeceğini belirten Başkan Gürkan, “Malatya 8 seçim geçirdi. Bu seçim sürecinde Malatya Türkiye'ye örnek olarak AK Parti’ye büyük teveccüh göstermiştir. 10 Ağustos'ta Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Malatya yine AK Parti’ye büyük teveccüh göstereceğinden eminim. Ve ilk turda Adayımız Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 27
Bugün : 818
Bu Ay : 1553
Toplam : 1553

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom