İnci'den Başkan Polat'a Ziyaret

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Hakan İnci, beraberindeki heyetle Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti.

İnci'den Başkan Polat'a Ziyaret Malatya İlçe

Ziyarette konuşan Hakan İnci, “Yeni döneminizde Yeşilyurt özelinde, Malatya genelinde hemşerilerimize gerekli hizmetleri yapmanızı diliyoruz. Mevcut sorunların minimize edilerek çözüme ulaştırılması yönünde çaba sarf edeceğinizi umuyoruz. Görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Hakan bey özellikle belediyecilik konusunda sahada tecrübesi var, bu yönüyle tecrübelerine ve tavsiyelerinize her zaman açık oluruz. Malatya’nın büyükşehir olması ile birlikte Malatya’nın bir yandan yeniden yapılanması gerçekleşirken, diğer yandan ilçe belediyelerimizin yapılanması gerçekleşiyor. Yeşilyurt Belediyesi’nin yapılanmasını büyük oranda tamamladık. Bu yeni süreçte biz Yeşilyurt Belediyesi olarak Malatya’nın bütün birikimine, tecrübelerine açığız” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 728
Bu Ay : 8787
Toplam : 8787

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom