Kılıçdaroğlu, Malatya'dan Moralli Ayrıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “İlimizi ziyaret eden Genel Başkanımız moralli olarak Malatya’dan ayrıldı” dedi.

Kılıçdaroğlu, Malatya'dan Moralli Ayrıldı Malatya Siyaset

Parti il binasında basın açıklaması yapıp, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz Cumartesi akşamı Malatya’nın Hekimhan ve Arguvan İlçelerini ziyaret etmesini değerlendiren CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “Örgüt olarak Genel Başkanımızı Malatya’da ağırlamanın onur ve gururunu yaşadık. Hava alanında coşkulu kalabalık karşıladı. Hekimhan Belediye'mize hayırlı olsun ziyareti yapıp burada halka hitap eden Genel Başkanımızın yolu, Yazıhan İlçesi Karahan Köyü’nde kesilip, sevgi gösterisinde bulunuldu.

Arguvan Belediyemize hayırlı olsun ziyareti yapıldı. Arguvan’da Türkü Festivali’ne onur konuğu olarak katılan Genel Başkanımız oldukça moralli olarak Malatya’dan ayrıldı. Miting havasından farklı olmayan bir atmosferle Genel Başkanımızı halkımızla buluşturmuş olduk” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nu karşılayan ve programlara katılanlara teşekkür eden Kiraz, “Genel Başkanımız her seçim öncesinde ilimize geliyor. 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde de gelerek adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek istemiştir. Kısa ve verimli bir program ortaya çıktı. Güzel bir atmosfer oluştu. Moral bularak Malatya’dan ayrıldı. Bizlere teşekkür etti. Bizler de halkımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

“ Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde bütün kesimleri kucaklayacak, ayrıştırıcı olmayan Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek istiyoruz” diyen Kiraz, “İnanıyoruz ki, büyük uzlaşmanın adayı, Türkiye’nin adayı sayın Ekmeleddin İhsanoğlu, birinci turda seçilecektir.Böylece Türkiye’nin itibarını yükselteceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 826
Bu Ay : 7623
Toplam : 7623

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom