Mücahit Balin'in Mutlu Günü

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya Şube Başkanı Mücahit Balin, hayatını Esma Balin (Hancı) ile birleştirdi.

Mücahit Balin'in Mutlu Günü Malatya Haber

Havuzbaşı tesislerinde düzenlenen nikah ve düğün programında nikah şahitliklerini, AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Cemal Akın ve Ömer Faruk Öz ile Mehmet Korkut yaptı.

Nikah töreni sırasında konuşan Cemal Akın, evlilik müessesesinin önemini anlatıp, eşlerin birbirlerini iyi anlamaları ve fedakar olmaları ile mutlu hayat sürdürülebilneceğini ifade etti.

Milletvekili Öznur Çalık da, “İnşallah 10 Ağustos’ta Türkiye’nin 12’nci Cumhurbaşkanı yapacağımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın en az 3 çocuk tavsiyesine uyacağınızı ümit ediyorum” dedi.

Aynı zamanda, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin’in de kardeşi olan Mücahit Balin’in Esma Balin (Hancı) ile evlilik programına, milletvekillerinin yanı sıra, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey, bazı mesleki teşekkül, oda, dernek, sendika ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, MÜSİAD ve MTTB yönetimi ve üyeleri ile kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Kur’an-ı Kerim okunup sohbetin yapıldığı ve Şanlıurfa’dan gelen Grup Dergah’ın ilahiler söylediği program, yemek ikramı ve takı töreni ile sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 330
Bu Ay : 3774
Toplam : 3774

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom