'Birlikte Güzel Hizmetler Yapacağız'

Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi Belediyesi ve Yeşilyurt Belediyesi bürokratlarına yörelik iftar yemeği verildi.

'Birlikte Güzel Hizmetler Yapacağız' Malatya Haber

Dede Korkut Lokantası'nda Battalgazi Belediyesi tarafından gerçekleştirilen iftar yemeğine, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, her üç belediyenin başkan yardımcıları ile bürokratları katıldı.

Burada konuşan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'da, iftara katılanların Ramazan ayını tebrik ederek, "Oruçlarınız kabul olsun.Bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum. Battalgazi Belediye Başkanıma iftar programı içinde teşekkür ediyorum" diyerek, Büyükşehir Belediyesi ve iki merkez ilçe belediyesinin el ele vererek, en güzel hizmeti Malatya'ya sunacağını söyledi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat da, ilk iftarı Büyükşehir Belediyesi'nin ve ikinci iftarı da Battalgazi Belediyesi'nin verdiğini belirterek, Yeşilyurt Belediyesi olarak bayramdan sonra bu etkinliği öğle yemeği olarak gerçekleştireceklerini söyledi. Polat, "Bayramdan sonra çok yoğun günleri bizi bekliyor. Koşacağız, çalışacağız" dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, Büyükşehir, Yeşilyurt ve Battalgazi Belediyesi çalışanlarını tanıştırmak ve kaynaştırmak adına böyle bir iftar programı düzenlediklerini belirterek, "Geçtiğimiz süre içerisinde Büyükşehir Belediye başkanımız iftar vermişti. Esas amaçlardan birisi de gerek Yeşilyurt, gerek Büyükşehir çalışanları, gerekse Battalgazi Belediyesi çalışanları bir araya gelip tanışmaları, kaynaşmalarına dair bir iftar programıdır. Açıkça belirtmek isterim ki Büyükşehir Belediye başkanımızın başkanlığında, Yeşilyurt ve Battalgazi ele ele vererek Malatya'mızı daha ileriye taşımaktır. Amaç ve gayret budur. Sizlere de bu mesajı vermek adına iftar programını tertipledik" diye konuştu. Başkanı Gürkan, son olarak iftara katılanların Ramazan Bayramı'nı da kutladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 71
Bu Ay : 4437
Toplam : 4437

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom