Kurs İle Hedeflerine Ulaştılar

Battalgazi Belediyesi tarafından Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı'nda açılan resim kursuna katılan 4 öğrenci, Güzel Sanatlar Lisesini kazandı.

Kurs İle Hedeflerine Ulaştılar Malatya Eğitim

Daha önce resimle ilgili yetenekleri olmayan ve Kervansaray'da açılan kursa katılan Gülbahar Nacar, Kader Aslan, Hilal Kavak ve Gülbahar Kavak, Abdülkadir Eriş Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni kazanarak, hayallerine kavuştular.
Gülbahar Nacar, resim kursu öğretmeni Salih Çakar'a teşekkür ederek, "Hocamıza çok şey borçluyuz. Abdülkadir Eriş Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini kazanarak, hayalimin birinci kısmını gerçekleştirdim" dedi.

Kader Aslan ise, resim kursuna gelmeden önce hiçbir şey bilmediğini kaydederek, "Kervansaray'daki kursa katıldıktan sonra resim yeteneğimin geliştiğini fark ettim. 2 sene kursa geldim ve resim yeteneğimi geliştirdim. Burada aldığım eğitimle de güzel sanatlar lisesini kazandım" şeklinde konuştu.

Güzel sanatlar lisesini kazanan öğrencilerden Hilal Kavak da, Kervansaray'daki resim kursunun güzel sanatlar lisesini kazanmasında büyük faydasının olduğunu belirtti.

Gülbahar Kavak ise, resim hocası Salih Çakar'ın desteğiyle resim yeteneğini geliştirdiğini ifade ederek, "Kursa katılmadan önce resim yapma yeteneğim yoktu. Hocamızın desteğiyle resim yapma yeteneğim gelişti. Ve bu sayede de güzel sanatlar lisesini kazandım. Kervansaray'da resim kursunu açarak, hayallerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olan Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan'a da teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom