Çakır'dan İhsan Akın'a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, kuraklık nedeniyle suyun israf edilmemesini istedi.

Çakır'dan İhsan Akın'a Ziyaret Malatya Haber

Ahmet Çakır, Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın’ın tekrar seçilmesi nedeniyle ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Çakır, ziyarette yaptığı konuşmada, “Birliğimizin başkanı, göreve yeniden seçilmesi nedeniyle başarısının devamını diliyorum“ dedi.

Tarım ve hayvancılığın önemli olduğunu kaydeden Çakır, “Tarım ve hayvancılıktaki gelişmeler de bizleri sevindiriyor. Birliklerimiz de bu alanda önemli çalışmalar yapıyorlar. Neticede, çiftçi ve üreticimizin sorunları çözüldükçe önemli mesafeler kat ediliyor” şeklinde konuştu.

Çakır, bu yıl kuraklıktan dolayı yaşanan sıkıntılardan da söz ederek, kuraklık nedeniyle suyun israf edilmemesini istedi.

Malatya il Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler de yetiştiriciler olarak, tarım ve hayvancılıkta her türlü konularda belediyeyi ziyaretimizde hep yardımcı oldular” dedi.

Akın, birlik olarak hep sahada olduklarını, yetiştiricilerle ilgili gelişmeleri yetiştiricilere ulaştırdıklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 96
Bu Ay : 15144
Toplam : 15144

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom