Şahin, Şifa Mahallesini Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "Tabandan aday bulamayan muhalefet, çatıdan inme adayla Cumhurbaşkanlığı seçiminde yarışacak" dedi.

Şahin, Şifa Mahallesini Ziyaret Etti Malatya Haber

AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı Murat Turgut ve partililerle birlikte Şifa Mahallesi Muhtarı Osman Korkmaz'ı ziyaret eden Şahin, Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Şahin, muhalefeti sert bir dille eleştirerek, "Genel Başkanımız ve Başbakanımız, bu ülkeye 12. Cumhurbaşkanı olmak için adaylığını açıkladı. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, vizyonuyla beraber yapacaklarını açıkladı. 12 yıldır bu ülkede bütün vatandaşların dertleriyle dertlenen Başbakanımızın, ilk turda Cumhurbaşkanı seçileceğine inanıyorum. Diğer tarafta da HDP'nin Genel Başkanı ile çatıdan gelen, tabandan bir türlü aday bulamayan muhalefet, çatıdan inme bir adayla yarışa girecek. 'Ekmek için Ekmeleddin' diyorlar. Tabi bu sloganı duyunca aklımıza 40'lı, 50'li yılların kıtlık dönemleri aklımıza geliyor. Bu tarzda çıkışlar yanlış. 1950-1960'lı model siyaset tarihin karanlık sayfalarında yer alıyor. AK Partiyle beraber ülkemiz, ekonomik yönden, insan hak ve özgürlükleri, birlik, beraberlik ve kardeşliğin tahsisi noktasında ciddi kazanımlar elde edildi" şeklinde konuştu.

Şifa Mahallesi Muhtarı Osman Korkmaz ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sorun ve isteklerini dile getirdi.

Korkmaz, "Malatya'nın büyükşehir olmasından dolayı biraz sıkıntılarımız var. İnşallah bunları hep beraber, el birliğiyle aşacağız" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 86
Bu Ay : 7723
Toplam : 7723

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom