AKP İl Teşkilatı, Kaldırım Mahallesinde

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, Kaldırım Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

AKP İl Teşkilatı, Kaldırım Mahallesinde Malatya Haber

Mahalle toplantısında Konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "Eskiden her şeyi yasaklarla donatmışlardı ama Allah'a hamdolsun şuanda biz milletimizin önüne çekilen setlerin tümünü ortadan kaldırdık hizmet noktasında yapılması gerekenlerin tümünü de sizlerin vermiş olduğu destekle güçle kuvvetle bunları yerine getirmeye gayret gösterdik. Ama her şeyden önemlisi vatandaşımızın özgür iradesine bir ipoteğin konulmasına asla müsaade etmedik,sizlerin vermiş olduğu oyları inanın kendi namusumuz gibi bize emanet edilen bu mekanizmayı sürdürmenin gayreti içerisinde olduk. Ama diğer taraftan bakıyoruz muhalefetin anlayışı camilerin kapılarında bulunan 8 ve 10 yaşında ki çocuklarımızın içeri girişini bile yasaklamışlardı.

Siz 12 yaşından büyük olmayan çocuklarınıza kuran öğretemezsiniz Kürtçe konuşamazsınız evladınız dahi ceza evinde olsa onu ziyarete gittiğinizde Kürtçe konuşmanın yasak olduğunu adamlar net bir şekilde önümüze çekmişler ve anne ile evladı ceza evinde maalesef dertleşemiyorlardı. Ama biz şuanda bunların tümünü ortadan kaldırdık Doğu ve Güney Doğu bölgesinde akan kanla alakalı bunların daha fazla uzaması için kanı kanla temizlemeye çalışan bir anlayışı biz aldık ve yaklaşık 20 aydır Allah'a hamdolsun o bölgede ne bir kan akıyor ne de analarımızın göz yaşları akıyor" ifadelerini kullandı.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi. Gürkan, "Yapılan hizmetlerde bizim eksik gördüklerimize biz müdahale edeceğiz. Ve yine eksik gördüklerinde, büyükşehir yetkilileri ve görevlileri müdahale edecekler.

Özellikle buranın yol sorunu hakikaten sıkıntılı bir süreçti. toz toprak içerisindeydi ilk etapta gerek Büyükşehirde ki meclis üyeliğimizi ifa ederken gerek Belediye Başkanlığı görevimi ifa ederken, Büyükşehir Belediyemiz ile gerekli koordinasyonu sağlayarak acil olarak bu yolun gerekli sıcak asfaltının yapılması için meclis üyelerimiz ile ve Belediyemiz deki bürokratlarımız ile gerekli çalışmaları yaptık ve bu yolun sıcak asfaltını yaptık bunun için çalıştık. Bu bölgenin en önemli sorunu kanalizasyon sorunu olduğunu ve bu üstteki baraj yolu ile Battalgazi arasında ki bağlantı noktasında ki görüşlerini ifade etti. Muhtarımız biz bu konuyu Büyükşehir ile görüştük orada ki sıkıntımız orada ana arter geçecek üniversite ile birlikte esas arıtma tesisine bağlantısı olması için bir çalışma olacak, yapılacak ana arter ile beraber bu bölgenin kanalizasyon sorunu kalmayacak" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 882
Bu Ay : 3426
Toplam : 3426

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom