Bu Hatlarda Ulaşım Hızlanacak

Son Durak’ uygulaması, Çöşnük, TOKİ ve Yeni Devlet Hastanesi’nin ardından 13 Temmuz 2014 Pazar günü Yeni Nikah Sarayı güzergahında da başlıyor.

Bu Hatlarda Ulaşım Hızlanacak Malatya Haber

Yolcuyu gitmek istediği yere en kısa sürede ulaştırmak, yorucu ve usandıran dolaşmaların önüne geçmek ve şehir trafiğini rahatlatmak için başlattığı uygulama kapsamında yeni güzergâhlara da girileceğinin belirtildiği açıklamada MOTAŞ, “sürekli yenilikler yapmak için çabalayan personelimizle Malatya’ya nasıl daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunabiliriz diye hesaplar yapıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz son durak uygulaması kapsamında yolcular arasında yaptığımız araştırma neticesinde halkımızın memnun olduğunu tespit ettik. Bu da yapacağımız uygulamalarda bize ivme kazandırdı. 13 Temmuz 2014 Pazar günü başlatacağımız Yeni Nikah Sarayı son durak uygulamasında Yeni Nikah Sarayı’nda bekleyen 11A, 9B, 6A, 6B ve 10A güzergah araçlarımız, hareket saati gelince şehir merkezine doğru hareket edip geldiği yoldan dönerek yolcularımızı taşıyacaktır. Bu da yolcularımızı yormadığı gibi zamandan da kazandıracaktır.

 Daha mutlu, daha huzurlu, daha sorunsuz bir Malatya için ulaşımda aşama aşama yeni projeler uygulamaya devam edeceğiz” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 787
Bu Ay : 5153
Toplam : 5153

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom