Özel İdare İş Merkezi İhalesi Yapıldı

İl Özel İdaresi’nin kapanmasıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne geçen Akpınar girişindeki Özel İdare İş Merkezi’nin satışı Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edildi.

Özel İdare İş Merkezi İhalesi Yapıldı Malatya Haber

Düzenlenen ihalede iş merkezinin tamamı için 15 milyon TL’lik teklif verildi. Büyükşehir Belediyesi Encümen Kurulu’nun ihale komisyonunu oluşturduğu ve Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Nacar’ın komisyon başkanlığını yaptığı ihaleye tek firma katıldı.

14 milyon 500 bin TL muhammen bedelli ihaleye katılan LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş, kapalı zarfta 14 milyon 510 bin TL’lik teklif verdi. İhalenin pazarlık bölümünde Encümen kurulu, firmadan teklifi artırmasını istedi. İlk olarak 10 bin TL’lik artış yapan firma yetkilisi Deniz Çiçek, pazarlık sonucu 14 milyon 750 bin TL’ye kadar teklifini yükseltti. Encümen Kurulu’nun teklifi daha da artırmasını istemesi üzerine pazarlığa bir süre ara verildi. Verilen aranın ardından firma tarafından teklifin 15 milyon TL’ye yükseltildiği açıklandı.

Firma yetkilisi Deniz Çiçek, yaptığı açıklamada, ihalenin kesinleşmesiyle ödemeyi peşin olarak yapacaklarını ve mevcut Özel İdare İş Merkezi’ni yıkarak yerine daha kullanışlı bir proje uygulayacaklarını kaydetti.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Nacar, ilgili mevzuat çerçevesinde satış ihalesini gerçekleştirdiklerini açıklayarak, verilen teklifi Büyükşehir Belediye Başkanı’na sunacaklarını, onaylanması halinde ihalenin kesinleşeceğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 242
Bu Ay : 5436
Toplam : 5436

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom