Tüm Malatyalılar İfatara Davetli

İnsan Hak ve Hürriyetleri-İnsani Yardım Vakfı (İHH) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Karabey, beraberinde İHH Malatya yöneticilerinden oluşan bir heyetle birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Tüm Malatyalılar İfatara Davetli Malatya Haber

İHH Gezici Aşevi TIR’ı ile Malatya’ya geldiklerini anlatan Mehmet Karabey, “10 yıldır Ramazan ayı boyunca Türkiye’yi il il geziyoruz. İHH İnsani Yardım Vakfı olarak fakirlere yardım eden bir kuruluş olarak biliniyoruz. Ramazanın ayrı bir güzelliği oluyor. Dün Osmaniye’deydik. Bugün Malatya’dayız. Yarın başka bir şehirde olacağız” dedi.

Karabey, Belediye meydanında bu akşam kuracakları iftar sofrasına tüm Malatyalıları davet ettiklerini de sözlerine ekledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise “İHH, çok önemsediğimiz, takdirle karşıladığımız önemli bir kuruluşumuz. Nerede bir karmaşa, afet, yardıma muhtaç birileri olsa ülkemizde olduğu kadar yurt dışında da ilk giden kuruluşun İHH olması gerçekten bizleri sevindiriyor. Ülkemiz adına gurur verici. İnşallah bu yapının güçlenerek devam etmesini, daha başarılı noktalara gelmesini gönülden arzu ediyoruz. Allah yardımcınız olsun, Malatya’yı ve bizleri ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretin anısına İHH Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Karabey, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a bir plaket takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 586
Bu Ay : 8645
Toplam : 8645

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom