Hekimkan'da Ekmeleddin'e Oy İstedi

Çat Aday,çok önemli bir karardır. Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu bir karardır.

Hekimkan'da Ekmeleddin'e Oy İstedi Malatya Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Cumhurbaşkanı adayımızın kazanması için sonuna kadar destek olacağız” dedi.

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, beraberinde Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Erzincan Milletvekili Muharrem Işık ile birlikte Malatya’nın Hekimhan Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyarette, Hekimhan Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğulları konuklara Hekimhan Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Sözlerine Hekimhan Belediye Başkanı Millioğulları’na, göreve yeni atanan belediye başkan yardımcıları ile müdürlere başarılar dileyerek başlayan Ağbaba ise yaptığı konuşmada, “Suriye, Irak, Mısır’a baktığınız zaman Türkiye’nin kıymeti bir kez daha ortaya çıkıyor. Barışın, kardeşliğin gelişmesi ve zedelenmemesi için hepimizin dikkat etmesi gerekiyor. Maalesef Ortadoğu’da sırf farklı düşündükleri için insanlar başları kesilerek sokaklarda, meydanlarda gezdiriliyor. Bunun için bizim bu kardeşlik, barış kültürüne çok ihtiyacımız var” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimiz kendi partisinden olmayan birini destekleme kararı aldı. Bu çok önemli bir karardır. Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu bir karardır” ifadelerini kullandı.

“Uzlaşmacı, hoşgörülü, barışı savunan ve en önemlisi de laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ni savunan bir Cumhurbaşkanı adayını büyük uzlaşmayla tespit ettik. Adayımızın en önemli özelliği parlamenter rejime inanması, en önemli özelliği laik, demokratik Cumhuriyetin değerini ve kıymetini bilmesi” ifadelerini kullanan Ağbaba, “Biz sonuna kadar Cumhurbaşkanı adayımızın kazanması için destek olacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 760
Bu Ay : 4204
Toplam : 4204

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom