Çalık Muhtarlarla Biraraya Geldi

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Başbakanımız, 10 Ağustos'ta halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olacak" dedi.

Çalık Muhtarlarla Biraraya Geldi Malatya Haber

Yeşiltepe'de muhtarlarla bir araya gelen Milletvekili Çalık, Yeşiltepe'de çok önemli hizmetlerin yapıldığını ifade etti.
Çalık, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın Yeşiltepe'de yol genişletmesi ve sokak sağlıklaştırma çalışmaları yaptığını kaydederek, hizmetlerin devam edeceğini belirtti.

Yeşiltepe'nin AK Parti'ye tam destek verdiğini dile getiren Çalık, "Yeşiltepe'nin, Malatya için önemli bir alt merkez olduğunu bir kez daha görüyoruz. Yeşiltepe Kavşağıyla, düzenlemesiyle ve konumuyla, Malatya'nın en önemli alt merkezi oldu. Bu kapsamda yeni yatırımların bu bölgeye gelmesi için hepimiz çalışacağız" dedi.

Çalık, kendilerine iletilen sorunları gerekli yerlere ileteceklerini de belirterek, "Yeşiltepe'ye bir karakol talebi var. İlgili yerlerle görüşmelerimizi yaptık. Yeşiltepe'ye bir karakol yapılmasını arzu ediyoruz. Askeri Hastanemizin milletimize açılmasıyla ilgili talebimizi ilettik. Askeri Hastane'nin bir an önce Malatyalılara ve bölgeye hizmet verebilecek hale getirilmesini istiyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımızda devam ediyor" şeklinde konuştu.

10 Ağustos'ta Cumhurbaşkanlığı seçiminin yapılacağını anımsatan Çalık, 'Muhtar bile olamaz' denilen liderin, 12 yıldır Türkiye Cumhuriyeti Başbakan'ı olarak millete hizmet ettiğini belirtti. Çalık, "O büyük lider, Sayın Başbakanım Allah nasip ederse, milletimizin adayı olarak, 10 Ağustos'ta halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olacak" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 212
Bu Ay : 212
Toplam : 212

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom