Kamyon Garajının Tamamlanması İstendi

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Kamyon Garajı’ndaki alt yapı çalışmalarının kısa sürede bitirilerek hizmete girmesini istediklerini söyledi.

Kamyon Garajının Tamamlanması İstendi Malatya Haber

Aynı zamanda Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığını da yürüten MESOB Başkanı Keskin, “kamyon Garajı’nın alt yapı ve çevresinin standartlar ölçüsünde Malatya’ya ve esnafa yakışır bir şekilde tamamlanmasını istiyoruz. Buranın kesinlikle oldu-bitti şeklinde tamamlanmasını istemiyoruz, esnafa yakışır bir garaj istiyoruz. Buradaki kamyon garajı büyükşehire yakışmalıdır. Biran önce kamyon garajındaki ışıklandırma, güvenlik kamerası ve diğer alt yapı eksikliklerinin giderilmesini bekliyoruz” dedi.

Beraberinde Büyükşehir Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Memet Mert ile birlikte kamyon garajı alanında ve açık oto pazarı alanında inceleme yapan Şevket Keskin, büyükşehir süreci nedeniyle kamyon garajı ve açık oto pazarında yaşanan gecikmenin önümüzdeki günlerde tamamlanmasını istediklerini de kaydederek, “Açık oto pazarında alt yapı tamamlandı. Çevresine bir duvar ile sosyal tesisin yapılması gerekiyor. Malatya’ya yarım asırlık bir açık oto pazarı kazandırılıyor. Ben emeği geçen başta Büyükşehir belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a, Daire başkanımız Memet Mert’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Keskin, Kamyon Garajı ile Açık Oto Pazarı’nın biran önce tüm eksikliklerinin giderilerek hizmete girmesini istediklerini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 835
Bu Ay : 7632
Toplam : 7632

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom