Çalık ve Tüfenkçi, İlim Yayma Cemiyetinde

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, İlim Yayma Cemiyeti Malatya Şubesi’ne ziyarette bulundular.

Çalık ve Tüfenkçi, İlim Yayma Cemiyetinde Malatya Haber

İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Mustafa Özkan, “İlim Yayma Cemiyeti olarak hayır hizmetleri yapmaktayız. Malatya’da şuanda 180 öğrencimizin barındırıldığı bir yurdumuz var. Yeni yaptırdığımız binada ise 160 öğrencimizi barındıracağız. Yaklaşık 150 öğrencimize 9 ay süreyle burs verdik” dedi.

İlim Yayma Cemiyeti’nin köklü bir kurum olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, “Bu cemiyeti Malatya’da canlandıran ve bu konuda gayret gösteren arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnsana hizmet kolay bir iş değildir, fedakarlık gerektiren, Allah rızası için çalışma isteyen bir gönül işleridir. Emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, “Gençliği emanet edeceğimiz, gençliği yetiştiren İlim Yayma Cemiyeti’ne ve Malatya yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Çalık, Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili olarak ise “Milletimizin teveccühünün Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olduğunu 30 Mart seçimlerinde gördük. Malatya’daki yüzde 62 oranındaki oy oranı sadece hizmete değil, sadece buradaki adaylara değil, gerçek manada sayın başbakanımıza, cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a o günde oy verdiklerini düşünüyorum. Halk oyu ile seçilen ilk cumhurbaşkanı İnşallah Recep Tayyip Erdoğan olur” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 201
Bu Ay : 3999
Toplam : 3999

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom