Bölge Gelişim Semineri Cuma Yapılacak

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Malatya Şube Başkanı Nihat Bayındır, antrenör bölgesel gelişim seminerinin 27 Haziran'da Malatya'da yapılacağını kaydederek, antrenörlerin gelişim seminerine katılmalarının zorunlu olduğunu söyledi.

Bölge Gelişim Semineri Cuma Yapılacak Malatya Haber

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) işbirliğiyle gerçekleştirilen 2014 yılı bölgesel gelişim seminerin bir ayağı Malatya'da yapılacak. 27 Haziran Cuma günü 09.30'da başlayacak olan seminer, 16.30'da sona erecek.

Bölgesel gelişim semineriyle ilgili açıklamada bulunan TÜFAD Malatya Şube Başkanı Nihat Bayındır, "TÜFAD'ın şubesinin bulunduğu 54 merkezde bölgesel gelişim semineri yapılıyor. Bu kapsamda Malatya'da da bölgesel gelişim semineri yapılacak. Seminere; UEFA B Lisans, TFF A Lisans, TFF B Lisans, Grassroots C Lisans ve Amatör Kaleci Antrenörlüğü Lisansı olan antrenörlerin katılımı zorunludur. Bu lisansları bulunup seminerlere katılmayan antrenörler bir sonraki seminere kadar çalışma izni alamayacak" dedi.

Bayındır, bölgesel gelişim seminerinin Cuma günü 09.30-16.30 saatleri arasında Malatya Büyükşehir Belediyesi konferans salonunda yapılacağını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 97
Bu Ay : 15145
Toplam : 15145

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom