İşçi Partisi Eylem Yaptı

İşçi Partisi Malatya İl Başkanı Arif Doğan, "Zirve Davası'nda tutuklu olan komutanlarımız derhal serbest bırakılmalıdır" dedi.

İşçi Partisi Eylem Yaptı Malatya Haber

Zirve Yayınevi davasının 93. duruşmasının görüldüğü Malatya Adliyesi önünde toplanan İşçi Partililer, ellerindeki Türk bayraklarıyla eylem yaptı.

Adliye'nin önünde basın açıklaması yapan İşçi Partisi Malatya İl Başkanı Arif Doğan, Türkiye'nin başına 6 yıldır kara bulutların serpildiğini savunarak, "Amerika gladyosu, Türkiye'deki taşeronları aracılığıyla 'Ergenekon', 'Balyoz', dediler. Ordu kendi içerisinde sanki casusluk yapmış gibi 'casusluk' dediler. Burada ölenler ve öldürenler var. Öldürenler cezalarını çekmelidirler. Ama bunun ötesinde Zirve Yayınevi cinayetiyle pekiştirilen emekli Orgeneral Hurşit Tolon, eski İl Jandarma Komutanı Mehmet Ülger ve buna benzer 4 muvazzaf, 2'de emekli subayımız kumpaslandılar" iddiasında bulundu.

Doğan, orduya kumpas kurulduğunu ileri sürerek, şunları söyledi: "Ordumuza uzanan eller ve yapılan kumpaslar, ağır bedellere mal oluyor. Yanı başımızdaki ülkelerin iç işlerini ve güvenliğini görüyoruz. Güçlü bir ordu, güçlü bir Türkiye demektir. Güçlü bir ordunun başında da güçlü komutanlar olmalıdır. Dolayısıyla kumpasa mahrum kalmış komutanlarımız serbest bırakılmalıdır."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 468
Bu Ay : 3912
Toplam : 3912

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom