İsmi Büyükşehirspor Oldu

Esenlik Malatya Belediyespor, 2. olağan genel kurulunu yaptı.Orhan Barman, tek liste halinde girdiği seçimde tekrar başkanlığa seçildi.

İsmi Büyükşehirspor Oldu Malatya Spor

Malatya Büyükşehir Belediyesi nikah salonunda yapılan olağan genel kurulda, takımın ismi oy birliğiyle Malatya Büyükşehir Belediyespor olarak değiştirildi.

Olağan genel kurul da daha sonra seçime geçildi. Mevcut başkan Orhan Barman, tek liste halinde girdiği seçimde tekrar başkanlığa seçildi.

Malatya Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Barman, 5 yıldır kulüp başkanlığı görevini sürdürdüğünü kaydederek, "Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır, göreve devam etmemizi istedi. Başkanımızın isteğine 'hayır' deme lüksümüz yok. Yönetim olarak görevimizi sürdürüyoruz" dedi.

Barman, kulüp olarak birçok sportif branşı bünyelerinde bulundurduklarını ifade ederek, "Bundan önceki dönemde iyi işler yapmaya çalıştık. Çeşitli branşlarda başarılı sonuçlar aldık. Amacımız bundan sonraki süreçte daha büyük başarılar elde etmek. Bu dönemde Malatya Büyükşehir Belediyespor olarak daha iyi hizmetler yapacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

Barman, Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası'nda Avrupa üçüncüsü olan karate takımını ve Karate Malatya İl Temsilcisi Resul Uluca'yı, elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik etti.

Orhan Barman başkanlığındaki Malatya Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün yönetim kurulunda şu isimler bulunuyor:
"Aziz Görgeç, Kadir Çelik, Şahin Özer, Kahraman Fırat, Nurhan demir, Nejat Fırat, Talip Kantarcı, Erkan Van, Vahap Genç, Faysal Elkoca ve Bülent Karakaş."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 660
Bu Ay : 5854
Toplam : 5854

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom