Yıldırım'dan, Müdür Tatlı'ya Ziyaret

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı'ya 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Yıldırım'dan, Müdür Tatlı'ya Ziyaret Malatya Haber

Ziyarette konuşan Eğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, göreve yeni başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı'ya görevinde başarılar diledi.

Eğitim-Bir-Sen olarak Malatya'da yerel anlamda eğitimin sorunlarını iyi bildiklerini ifade eden Yıldırım, "Sorunların çözümünde her zaman sizlerle birlikte olacağız. Mesele, yeni ve güzel şeyler üretmek. Sizin gibi genç ve dinamik bir müdürümüzün göreve başlaması Malatya için büyük bir imkandır. Değerler eğitimine bağlı olarak, inşallah yeni neslimize hem genel hem de manevi değerlerimizi vermenin gayreti içerisinde olan milli eğitimimize her zaman desteğimizi devam ettireceğiz" dedi.

Yıldırım, milli eğitimin camiasının büyük bir camia olduğunu ifade ederek, "Camia büyüdükçe, yeni sorunlar ortaya çıkıyor. Hep birlikte elimizi taşın altına koyarak, bizler sivil toplum kuruluşu, sizlerde bu işin başında bulunanlar olarak yeni çözümler üreteceğiz" şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ise, milli eğitimin örgütlenen bir Bakanlık halini aldığını kaydederek, milli eğitim iş ve işlemlerini yürütürken elbette ki öğrencilerimize verdiğimiz hizmeti ancak öğretmenler eliyle yapıyoruz. Sizlerde öğretmenlerimizin temsilcileri olarak buradasınız. Elbette ki bizler öğretmenlerimizin yereldeki sorun ve sıkıntılarını gidermek için hep birlikte çalışacağız. Hepimizin asıl amacı, sınıftaki faaliyetin amacına uygun olarak yapılmasıdır. Bunu öğretmen eliyle yapıyoruz. Hepimiz öğrencilerimizin hizmetinde olacağız. Öğrencilerimizin sadece akademik bilgilerini değil, aynı zamanda toplumun kadim kültürümüzün değerlerini de yaşatan, onları kendilerinde davranış haline getiren sergileyen nesillerde yetiştirmeliyiz. Bu kapsamda sivil topluma çok fazla ihtiyacımız var" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 749
Bu Ay : 7546
Toplam : 7546

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom