Türkiye'nin Gücünü Test Etmesinler

Ülkemizin sınırlarına çok yakın bir mesafede bulunan Telafer’in işgaline sessiz kalmak yarın ülkemiz içerisine yönelecek hadiselere cevaz vermek anlamını taşır.

Türkiye'nin Gücünü Test Etmesinler Dünya

Malatya Ülkü Ocakları tarafından IŞİD terör örgütünün saldırılarına maruz kalan Musul ve Telafer’deki Türkmenler için eylem yapıldı. 

Soykan Parkı’nda düzenlene ve dua edilerek başlanılan eylemde konuşan Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Tutlu, “Sözde İslam adına cihat ettiğini söyleyen IŞİD’in ne İslam’la, ne de insanlıkla hiçbir ilgisinin bulunmadığı ortadadır. İnternette yayınlanan görüntüler bu terör örgütünün nasıl acımasız bir yapıya sahip olduğu hakkında fikir vermeye yetecek netliktedir. Bölgeden alınan bilgiye göre, halkın bir kısmı göç etmiş, diğer bir kısmı ise endişeyle beklemeye devam etmektedir. IŞİD adlı terör örgütünün soydaşlarımıza yönelik bir katliama girişeceği ihtimal dahilindedir.

Ülkemizin sınırlarına çok yakın bir mesafede bulunan Telafer’in işgaline sessiz kalmak yarın ülkemiz içerisine yönelecek hadiselere cevaz vermek anlamını taşır. Türkiye Cumhuriyeti hem rehin alınan vatandaşlarını teslime zorlamak hem de soydaşlarımızı güvence altına almak adına askeri seçenekleri gözden geçirmek mecburiyetindedir. Türkiye’nin gücünü test etmeye çalışan gafiller bunun cevabının en sert şekilde almalıdır. Ülkemizin ve milletimizin menfaatlerine zarar verecek her girişimin muhataplarına ağır bir bedel olarak geri döneceği ayan bayan gösterilmelidir. Aksi takdirde ülkemiz eline silah alan herkesin korkutup sindirebileceği aciz bir ülke olarak anılmaya başlayacaktır” dedi.

Eylemsiz olaysız bir şekilde sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 244
Bu Ay : 5438
Toplam : 5438

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom