Otobüslerde Son Durak Uygulaması

Malatya Belediyesi Otobüs Taşıma A.Ş (MOTAŞ) yolcu taşıma otobüslerinde uygulanmaya başlayan son durak uygulamasının TOKİ otobüslerinde de başlanacağı bildirildi.

Otobüslerde Son Durak Uygulaması Malatya Haber

MOTAŞ tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Çöşnük Mahallesi’nde başlatılan ‘Son Durak’ uygulamasının 21 Haziran’dan itibaren TOKİ’de de başlatılacaktır” denilerek, ‘Son Durak’ uygulaması kapsamına alınan bölgelerde araçların gittikleri güzergahtan tekrar geri dönerek yolcuların gereksiz dolaşmalarının önüne geçilmesinin planlandığı ifade edildi.

Açıklamada, “Son Durak uygulamasının bütün güzergahlarda uygulanacağı ve bunun neticesinde; gidilecek yere daha hızlı ulaşım, durakta minimum bekleme süresi, yolcunun indiği yerden binme imkanı, şehir merkezinde trafik yoğunluğunun azaltılacağı“ belirtildi.

Açıklamanın son bölümünde, “TOKİ hattının ardından Yeni Devlet Hastanesi ve Nikah Sarayı güzergahlarında da ‘Son Durak’ uygulamasına geçilecektir. ‘Son Durak’ uygulaması hedeflenen güzergâhlarda tamamlandıktan sonra şehir merkezindeki trafik sıkışıklığının minimum düzeye inmesi sağlanmış olacaktır” bilgilerine yer verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 335
Bu Ay : 5529
Toplam : 5529

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom