İbadethaneler Temizleniyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, seçim öncesi verdiği sözleri tutuyor. Başkanın kırk dört projesi içinde yer alan "okul ve ibadethane temizliklerinin cami ayağı, Ramazan ayı dolayısıyla başlatıldı.

İbadethaneler Temizleniyor Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yaklaşık on beş gündür çalışmalarını sürdürüyor.  Hacı Yusuf Tokay Camii'ne giderek temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Polat şunları söyledi:

"Seçim çalışmalarımızda ibadethanelerimizin ve okullarımızın temizliğini yapacağız, dedik. Bu çerçevede on beş gündür ekiplerimiz camilerimizde temizlik çalışmalarını sürdürüyorlar. Günde dört cami temizleniyor. Halılar yıkanıyor, mihraplar ve camlar temizleniyor. Yani sadece halı temizliği değil, camilerin genel temizliği yapılmaktadır.

Yeşilyurt sınırları içinde yaklaşık 180 camimiz var. Ekiplerimiz bahçe temizliği de dahil olmak üzere, inşallah bütün camilerimizi temizleyecekler. Ramazan'a kadar büyük bölümünü bitirmiş olacağız. Kalan camilerimizi de inşallah Ramazan ayı içinde tamamlamış olacağız. Yeşilyurtlu hemşehrilerim, inşallah, ibadetlerini daha temiz ortamlarda gerçekleştirecekler. Temizlikten sorumlu Başkan Yardımcım Mehmet Güner'e, Temizlik İşleri Müdürüm Adem Bey'e ve emeği geçen, gayret gösteren bütün arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 365
Bu Ay : 7511
Toplam : 7511

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom