Köy Yollarına Büyükşehir Çalışması

Büyükşehir Belediyesi çalışmalar kapsamında bölgede 3 km.’lik asfalt çalışmasını da tamamladı.

Köy Yollarına Büyükşehir Çalışması Malatya İlçe

Malatya Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde sürdürdüğü çalışmalarını ilçelerde ve Büyükşehir ile birlikte mahalleye dönüşen köylerde de sürdürmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından, Yeşilyurt ilçesine bağlı Fatih, Kuşdoğan, Çayırköy Mahalleri ile Akçadağ’ın Bahri Mahallesi ve Suriyeli vatandaşların kaldığı konteynır kent yollarında asfaltlama çalışmaları yapılıyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, sözkonusu bölgelerdeki yolların hem dar olmaları hem de yıpranmış olmaları nedeniyle önceden belirlenmiş program doğrultusunda yenilenmeye başlandığı belirtildi.

Yapılan açıklamada, asfaltlanan yollarda öncelikle yol genişletme çalışmalarının yapılarak,  mevcut yolların 7 metreden 12 metreye çıkarıldığı bildirildi.

Büyükşehir Belediyesi çalışmalar kapsamında bölgede 3 km.’lik asfalt çalışmasını da tamamladı.

Öte yandan bölgelerinde yapılan çalışmalardan memnun olduklarını dile getiren Mahalle Muhtarları, çalışmalardan dolayı Malatya Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

Malatya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin 1 haftada asfaltlama çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden mahalle sakinleri uzun zamandan beri böylesine kapsamlı yol çalışmasının yapılmadığını belirterek, çalışmaların tamamlanmasıyla güzel bir hizmete kavuşacaklarını söylediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 158
Bu Ay : 7795
Toplam : 7795

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom