Süleyman Eser, Esnafı Ziyaret Etti

Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkanı Süleyman Eser, esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.

Süleyman Eser, Esnafı Ziyaret Etti Malatya İlçe

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Süleyman Eser, "Darende esnafının sorunlarını biliyorum. Esnafımızı işlerini daha canlı tutabilmek için çalışmalar içerisindeyiz. Bir esnafımız siftahsız işyerini kapatıyorsa, bizler buna çözüm aramalıyız. Turizmden ilçe esnafı daha fazla nasıl yararlanabilir? Esnafımıza nasıl daha fazla katkı sağlayabiliriz Bu düşünceler içerisinde olacağız. Ülkemizde yaşanan kuraklıktan Darende’de etkilendi. Darende’nin içme suyu ihtiyacını Günpınar Şelalesi kaynağından karşılanıyordu Burada yaşanan kuraklıktan dolayı içme suyu sıkıntısı yaşandı. Vurulan sondajlardan başarılı sonuçlar alındı. İnşallah bu sorun da çözüme kavuşacak” dedi.

Eser, “Darende Tarihi ve Turistlik yerleri ile bölgemizin cazibe merkezi. Bu güzel ilçemize ve ilçemizin güzel insanlarına hizmet etmek bizlerin görevidir. Halkımızla sık sık bir araya gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz ve bu görüşmelerle vatandaşlarımızın ve esnafımızın ihtiyaçlarını ve sorunlarını tespit ediyoruz. Yapacağımız hizmetleri buna göre şekillendireceğiz.”şeklinde konuştu.

Yaptıkları gezilerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu ifade eden Eser, “Sorunları yerinde görmek ortak bir akılla sorunları çözmek belediyenin çalışmalarını halka anlatmak partili partisiz ayrım yapmadan esnafları dolaşarak şehrin sorunlarını dinliyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Eser’in esnaf ziyaretine, Başkan Yardımcısı Durmuş Doğan, Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Kürşat Gök, Belediye Meclis Üyesi Bekir Kalaycık eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 434
Bu Ay : 2918
Toplam : 2918

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom