Tasarımlarını Sergilediler

Malatya Tecde Mahallesi’ndeki Cahide Nebioğlu İlkokul öğrencileri, yıl sonu etkinlikleri kapsamında resim, teknoloji, tasarım sergisi açtı.

Tasarımlarını Sergilediler Malatya Kültür-Sanat

Okulun Spor Salonunda açılan sergiye Yeşilyurt ilçe Kaymakamı Nesim Babahanoğlu,Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Abdulaziz Kayahan,Tecde Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit, CahideNebioğlu İlköğretim okulu aile birliği başkanı Abdunnasır Katıksız, öğrenciler ve okul öğretmenleri katıldı.

Ana sınıf Öğretmeni Özgül Köylü, Resim,Teknoloji Tasarım Öğretmeni Yasemin Güçlü, Görsel Sanatlar Öğretmeni Selçuk Şahin koordinatörlüğünde açılan 2013-2014 eğitim öğretim yılı Teknoloji Tasarım Sergisi bir hafta açık kalacak.

Öğrencilerin yapmış oldukları beceri ve el sanatlarını tek tek inceleyen Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, ”Minik ellerden çıkan bu beceriler geleceğimize ışık tutacaktır.Öğrencilerimizin yapmış oldukları başarılı çalışmaları candan kutluyorum” dedi.

Resim,Teknoloji Tasarım Öğretmeni Yasemin Güçlü ise, “Öğrencilerimizin el becerilerini geliştirmek ve becerilerinin geliştirilmesi adına yıl boyunca çeşitli çalışmalar yaptık. Yaptığımız bu çalışmaları yıl sonunda öğrencilerimizin el emekleri olan resim ve tasarımlarını sergileyerek veliler ile paylaştık” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom