Darende'de Muhtarlar Toplantı Yaptı

Darende ilçesinde oluşan 68 mahallenin muhtarı ile Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, bir toplantı düzenleyerek sorunları ve istekleri dinledi, istişarelerde bulundu.

Darende'de Muhtarlar Toplantı Yaptı Malatya İlçe

Mahalle muhtarları genelde içme suyu, sulama suyu ve kanalizasyonla ilgili sorunların yoğunlukta olduğunu belirtirlerken, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser “ Büyükşehir yasası ile yol, su, kanalizasyon hizmetlerimiz bizim koordinemiz ile büyükşehir belediyemiz tarafından gerçekleştirilmekte, biz Darende Belediyesi olarak sorun ve isteklerinizin bir an önce giderilmesi için zaten çalışıyoruz, bundan sonra bu toplantılarımızı aylık olarak düzenli hale getirerek birbirimizle görüş alışverişi yaparak ve işlerimizi takip ederek hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Ben sizlerin her türlü probleminde yanınızdayım, bir derdiniz sıkıntınız olursa bana bireysel olarak da bir abiniz, kardeşiniz olarak gelip paylaşabilirsiniz. Hepimizin ortak amacı Daha güzel daha yaşanabilir bir Darende oluşturmak, bunun için çalışacağız” dedi.

Yapılan toplantıda Belediye Başkan yardımcısı Durmuş Doğan muhtarlara Büyükşehir yasası ile oluşan yeni yapı ve görev sorumluluklar hakkında bilgiler verdi. Toplantıda ilgili belediye birim müdürleri de hazır bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 707
Bu Ay : 8766
Toplam : 8766

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom