MÜSİAD'dan Sabri Akın'a Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın’ı ziyaret etti.

MÜSİAD'dan Sabri Akın'a Ziyaret Malatya Haber

MÜSİAD Malatya Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın’ı ziyaret eden Balin, Akın’a yeni görevinden başarılar dileyerek, "Malatya Büyükşehir belediyesi Kültür A.Ş.’nin Malatya’nın fuarlar şehri olması ve Malatya’nın tanıtılması noktasında çok büyük gayretler sarf ettiğini,  Sabri Akın beyin Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne atanmasıyla birlikte kültürel faaliyetler anlamında da çıtayı daha da yükseltmek için gayret edeceğini çok iyi biliyoruz. Bizler de sivil toplum kuruluşları olarak her türlü etkinliklerde Kültür A.Ş.’nin yanında olmaya gayret edeceğiz. Ben değerli genel müdürüm Sabri Akın beye yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Göreve geldiğim ilk günden itibaren dostlarımız beni yalnız bırakmadı. MÜSİAD Başkanım ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca beni tebrik eden, ziyarete gelen ve çiçek gönderen herkese ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum. Önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmalarda sivil toplum kuruluşlarının önerilerini ve katkılarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.   

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 495
Bu Ay : 4195
Toplam : 4195

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom