Fotoğrafçılar Kalfagil İle Buluştu

Fotoğraf Sanatçısı Prof.Dr. Sabit Kalfagil, Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD)’ın davetlisi olarak Malatya’ya geldi.

Fotoğrafçılar Kalfagil İle Buluştu Malatya Kültür-Sanat

Türkiye Tekstil, Örme ve Giyim Sanayi İşçileri Sendikası (TEKSİF)’in toplantı salonunda gerçekleşen ve yaklaşık 70 kişinin katıldığı konferansta konuşan Kalfagil, öncelikle MAFSAD’ın düzenlemiş olduğu photoshop kursuna katılan kursiyerlere katılım belgelerini takdim etti.

Prof.Dr. Sabit Kalfagil, MAFSAD’ın SODES kapsamında yürüttüğü Fotoğraf Aşkına Projesi çerçevesinde Malatya’da fotoğraf severlerle bilgilerini paylaştı. “Fotoğraf Sanatında Kompozisyon” ve “Türkiye’nin Üzerindeki Işık” konulu iki adet sunum gerçekleştiren Sabit Kalfagil, fotoğrafta kompozisyonun önemli unsurları hakkında bilgi verdi.
Sunumun ardından MAFSAD’ı ve Malatya’yı onurlandırdığı için Kalfagil’e MAFSAD Başkanı İnan Orhan tarafından plaket takdim edildi.

MAFSAD Başkanı İnan Orhan, yaptığı açıklamada katılımından dolayı Kalfagil‘e ve Malatyalı fotoğraf severlerle Kalfagil ‘in buluşmasına ön ayak olan MAFSAD üyesi Doç.Dr.Ahmet Soylu’ya, photoshop kursiyerlerine, program sunucusu Nursel Kaplan’a, katılımlarıyla etkinliği destekleyen fotoğraf severlere çok teşekkür etti.

Etkinlik hakkında bilgi veren MAFSAD üyesi Doç.Dr.Ahmet Soylu, fotoğraf duayeni Kalfagil’in fotoğraf konusunda gerçekten büyük bir duayen olduğunu belirterek, Kalfagil‘i Malatya’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını, katkılarından dolayı MAFSAD yöneticilerine teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 983
Bu Ay : 7067
Toplam : 7067

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom