Özürlü Vatandaşın Darp Edilme İddiası

Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde ikamet eden Mustafa Acar isimli özürlü şahıs, tarlada çalışırken ayrıldığı eşinin kardeşi tarafından darp edildiği ileri sürüldü.

Özürlü Vatandaşın Darp Edilme İddiası Malatya İlçe

Özürlü olan Mustafa Acar, boşandığı eşinin kardeşi tarafında darp edildiğini iddia etti. Kayın biraderinden davacı olan Acar, “14 yıllık evliyim, 13 yaşında bir kızım 9 yaşında da bir oğlum var. Eşim ailesinin baskısı üzerine benden ayrıldı. Yani beni terk etti. Kızım 13 yaşında öğretmenleri beni çağırdı, derslerinin gittikçe düştüğünü söyledi. Ben de küçük oğluma 'git annene söyle ablana biraz ilgi göstersin dersleri iyi değil arkadaşları iyi değil' dedim“ diye konuştu. Acar, daha sonra şu iddialarda bulundu:

“Tarlada çalışırken arkamdan gelen kayın biraderim vurmaya başladı. Ben de bakmadım birden tekmeyle burnuma vurdu. Özürlüyüm. Gözümde gözlük vardı, kırıldı düştü etrafımı göremedim. Daha sonrada kafama yumruk salladı, ben bir şey yapamadım. Karşıdan gören olmuş, onların bağrışmalarına beni bıraktı kaçtı. Şimdi kadın hakları diyenlere sesleniyorum. Ben yüzde 68 özürlüyüm. Benim hakkım yok mu? Hem benden ayrılıyor hem de beni dövdürüyor. İki çocuğumun hayatı ne olacak. Doktora gittim rapor verdiler. Ama ne kadar verdiklerini bilmiyorum, polis biliyor.”

Acar, “Daha önce eşim tarafından birkaç kez darp edildim ancak şikayetçi olmadım” iddiasında da bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 230
Bu Ay : 230
Toplam : 230

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom